Tiger Frame Prsteň s čiernym turmalínom

120,00 

Ručne robený prsteň zo striebra, pozlátené 18k zlatom a s kameňom z čierneho turmalínu.

Turmalín vždy pôsobí v prospech toho, kto ho nosí. Môže odstraňovať stres, zlosť a zvyšuje sebadôveru. Prináša radosť a pohlcuje negatívne vibrácie.

Čierny turmalín je najsilnejší zo všetkých čiernych kameňov, odvracia negativitu a pôsobí ako ochranný štít.
Nosenie tohto kameňa vštepuje sebakontrolu, disciplínu a veľkú výdrž.

veľkosť prstena 52

STAROSTLIVOSŤ:

Ak chcete zachovať kvalitu a zabrániť predčasnému poškodeniu a budete dodržiavať nasledujúce rady, šperky Tiger Frame vám budú určite dlho robiť radosť:

  • šperky by nemali prísť do styku s vodou, krémami, parfémami či inými sprejmi
  • nenosené šperky vždy ukladajte do špeciálnych vrecúšok na to určených, dôležité je, aby od seba jednotlivé šperky boli oddelené, aby sa nepoškriabali navzájom (motív oka napríklad o nejaký kryštál)
  • kamene sú krehké, dávajte preto pozor, aby sa vám pri nosení neodreli či nerozdrvili
  • kamene je možné čistiť obyčajnou kefkou na zuby s pomocou malého množstva umývacieho prostriedku na riad

Pokiaľ budú dodržané nasledujúce rady, šperky Tiger Frame vám budú určite dlho robiť radosť. Avšak ak k nim pristupujete zároveň ako k talizmanom, ktorých chcete mať stále pri sebe a v podstate ich nedávate dole, je úplne normálne, že sa časom môžu opotrebovať. Sú vyrobené z veľmi jemných materiálov, a preto sa treba o ne starať a pristupovať k nim s láskou. Bežné a každodenné opotrebenie, (poškriabanie kameňov či zlatých alebo strieborných komponentov, prípadné opotrebenie šnúrky) ale nemôžeme ovplyvniť a nemôže byť naň braný ohľad v prípadných reklamáciách.