TigerFrame náhrdelník apatit/citrín medium

180,00 

Ručne vyrábaná retiazka na Bali s polodrahokamami.

Apatit zvyšuje motiváciu a vytvára rezervy energie. Pomáha prekonať pocity odcudzenia, prináša sebavedomie, podporuje otvorenosť a sociálnu pohodu. Je to prínosný kameň pre zmiernenie smútku, hnevu a pri znížení podráždenosti a emočného vyčerpania. Prejasňuje ducha otvára našu mysel novým myšlienkam. Dopĺňa energiu. Modrá farba apatitu môže znamenať začiatok nového života a pozitívne emócie.

Citrín je žltý kryštál s hnedastými miestami alebo dymovo šedohnedý. Kameň patrí planéte Slnka, elementu ohňa a má projektívnu energiu. Predchádza nočným morám a zaisťuje príjemný spánok.
Funguje ako účinný čistič a regenerátor, svojmu majiteľovi odovzdáva teplo, energiu a veľmi zvyšuje jeho tvorivé schopnosti.Je to kameň prosperity (kameň šťastných obchodníkov), zvyšuje úspech vo všetkých oblastiach podnikania.Nosí sa tiež na zvýšenie sebavedomia, otvorenie mysle novým nápadom a na podporu jasnosti myslenia.

Materiál: apatit (modrý), citrín(žltý), striebro

Rýdzosť: striebro 925/1000 so zlatou povrchovou úpravou 925/1000 (18K)
Vzhľadom na to, že je minerál neopracovaný, jeho vzhľad, tvar a veľkosť sa môže líšiť od fotografie. Každý kus je originál.
Dĺžka retiazky: 57 cm (bez kryštálov), možné zmenšiť na 50 cm

Foto produktová fotografia ilustračná

STAROSTLIVOSŤ:

Ak chcete zachovať kvalitu a zabrániť predčasnému poškodeniu a budete dodržiavať nasledujúce rady, šperky Tiger Frame vám budú určite dlho robiť radosť:

  • šperky by nemali prísť do styku s vodou, krémami, parfémami či inými sprejmi
  • nenosené šperky vždy ukladajte do špeciálnych vrecúšok na to určených, dôležité je, aby od seba jednotlivé šperky boli oddelené, aby sa nepoškriabali navzájom (motív oka napríklad o nejaký kryštál)
  • kamene sú krehké, dávajte preto pozor, aby sa vám pri nosení neodreli či nerozdrvili
  • kamene je možné čistiť obyčajnou kefkou na zuby s pomocou malého množstva umývacieho prostriedku na riad

Pokiaľ budú dodržané nasledujúce rady, šperky Tiger Frame vám budú určite dlho robiť radosť. Avšak ak k nim pristupujete zároveň ako k talizmanom, ktorých chcete mať stále pri sebe a v podstate ich nedávate dole, je úplne normálne, že sa časom môžu opotrebovať. Sú vyrobené z veľmi jemných materiálov, a preto sa treba o ne starať a pristupovať k nim s láskou. Bežné a každodenné opotrebenie, (poškriabanie kameňov či zlatých alebo strieborných komponentov, prípadné opotrebenie šnúrky) ale nemôžeme ovplyvniť a nemôže byť naň braný ohľad v prípadných reklamáciách.

 

 

Nie je na sklade