TigerFrame náhrdelník – pozlátený – morganit a granát

140,00 

Morganit, alebo ružový smaragd, tiež kameň božskej lásky. Morganit stelesňuje lásku k sebe aj k ostatným ľuďom. Morganit je vhodným kameňom pre partnerov, zvyšuje pocit spolupatričnosti, lásku a vzájomné pochopenie. Ide o vzácny polodrahokam, ktorý sa nachádza iba v Thajsku, Brazílii, na Madagaskare, v Afrike a v Spojených štátoch amerických. Prvýkrát bol objavený v Kalifornii a vyťažený kameň bol predaný zberateľovi J. P. Morganovi, podľa ktorého bol pomenovaný.
Granát vám prinesie sebaúctu a odvahu pomôcť druhým, podporuje intuíciu, je vhodné ho nosiť pri astrálnych cestách. Granát je životabudič, regeneruje sily. Rozvíja rozšírené vedomie, vie vyvolať spomienky na minulé životy.

Materiál: morganit, granát, pozlátené striebro
Rýdzosť: striebro 925/1000 so zlatou povrchovou úpravou 925/1000 (18K)
Vzhľadom na to, že je minerál neopracovaný, jeho vzhľad, tvar a veľkosť sa môže líšiť od fotografie. Každý kus je originál.
Dĺžka retiazky: 45 cm

STAROSTLIVOSŤ:

Ak chcete zachovať kvalitu a zabrániť predčasnému poškodeniu a budete dodržiavať nasledujúce rady, šperky Tiger Frame vám budú určite dlho robiť radosť:

  • šperky by nemali prísť do styku s vodou, krémami, parfémami či inými sprejmi
  • nenosené šperky vždy ukladajte do špeciálnych vrecúšok na to určených, dôležité je, aby od seba jednotlivé šperky boli oddelené, aby sa nepoškriabali navzájom (motív oka napríklad o nejaký kryštál)
  • kamene sú krehké, dávajte preto pozor, aby sa vám pri nosení neodreli či nerozdrvili
  • kamene je možné čistiť obyčajnou kefkou na zuby s pomocou malého množstva umývacieho prostriedku na riad

Pokiaľ budú dodržané nasledujúce rady, šperky Tiger Frame vám budú určite dlho robiť radosť. Avšak ak k nim pristupujete zároveň ako k talizmanom, ktorých chcete mať stále pri sebe a v podstate ich nedávate dole, je úplne normálne, že sa časom môžu opotrebovať. Sú vyrobené z veľmi jemných materiálov, a preto sa treba o ne starať a pristupovať k nim s láskou. Bežné a každodenné opotrebenie, (poškriabanie kameňov či zlatých alebo strieborných komponentov, prípadné opotrebenie šnúrky) ale nemôžeme ovplyvniť a nemôže byť naň braný ohľad v prípadných reklamáciách.

Nie je na sklade