Mimi et Toi – prsteň Elliot

140,00 

Ručne robený šperk jedinečného dizajnu, holandskej značky Mimi et toi, inšpirované Parížom, dizajnované v Amsterdame, vyrobené na Bali

Ručne robený prseň z mosadze nie je len mocný prsteň s tromi farebnými drahokamami, ale ak v neho veríte, má svoje zázračné schopnosti. Tigrie oko je pre sebavedomie a vnútornú silu; Dúhové mesačné kamene sú známe ako posvätný kameň, ktorý poskytuje psychickú ochranu na ochranu ľudí pred negatívnymi emóciami, dáva pocit pokoja, duševnej jasnosti a emocionálnej rovnováhy a granát je považovaný za kameň šťastia pre lásku, úspech a obchodné vzťahy. Pomáha vám zbaviť sa starých vzorcov správania a zvyšuje sebavedomie. ochrana pred katastrofami, zlými duchmi a duševným šialenstvom.

veľkosť prsteňa: vašu veľkosť je možné si objednať.
V prípade záujmu píšte na objednavky@diagram.sk

STAROSTLIVOSŤ:

Ak chcete zachovať kvalitu a zabrániť predčasnému poškodeniu a budete dodržiavať nasledujúce rady, šperky Mimi et Toi vám budú určite dlho robiť radosť:

keď šperky nepoužívate, uchovávajte ich v priloženom sáčku alebo krabičke. Dôležité je, aby od seba jednotlivé šperky boli oddelené
šperky by nemali prísť do styku s vodou, krémami, parfémami či inými sprejmi
vyvarujte sa potu.
Prirodzený maz a oleje vo vašej koži však pomáhajú zabrániť a spomaliť oxidáciu striebra. Noste ich preto často a majte svoj kúsok v puzdre, aby ste sa vyhli kyslíku.
utierajte ich iba mäkkou jemnou handričkou/vatičkou alebo handričkou na striebro.
nespite so svojimi šperkami.
vyvarujte sa chemikálií najmä krémom na ruky alebo potrieb na báze alkoholu.
najlepšie je vyhnúť sa kúpaniu, sprchovaniu alebo umývaniu rúk so šperkami.
pred nasadením šperkov počkajte, až krém na ruky/tvár zaschne.

Dostupné na objednávku