Tiger Frame Náramok kryštál – pozlátené striebro

70,00 

Ručne vyrábaný náramok, ktorý spojuje silu kryštálu a čiernej šnúrky. Kryštál je univerzálny, najúčinnejší liečivý kryštál na svete. Silný zosilovač energie. Energiu pohlcuje, uvoľňuje, reguluje a uvádza jú do harmónie. Povzbudzuje psychiku, samostatnosť, pomáhá sebazdokonaľovaniu, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonizuje, odstraňuje bloky, čistia a chránia auru a ukľudňujú spánok.

Materiál: kryštál, pozlátené striebro (18k)

Vzhľadom k tomu, že sa jedná neopracovaný minerál, jeho vzhľad, tvar a veľkosť sa môže líšiť od fotografie. Každý kus náramku je originál.

STAROSTLIVOSŤ:

Ak chcete zachovať kvalitu a zabrániť predčasnému poškodeniu a budete dodržiavať nasledujúce rady, šperky Tiger Frame vám budú určite dlho robiť radosť:

  • šperky by nemali prísť do styku s vodou, krémami, parfémami či inými sprejmi
  • nenosené šperky vždy ukladajte do špeciálnych vrecúšok na to určených, dôležité je, aby od seba jednotlivé šperky boli oddelené, aby sa nepoškriabali navzájom (motív oka napríklad o nejaký kryštál)
  • kamene sú krehké, dávajte preto pozor, aby sa vám pri nosení neodreli či nerozdrvili
  • kamene je možné čistiť obyčajnou kefkou na zuby s pomocou malého množstva umývacieho prostriedku na riad

Pokiaľ budú dodržané nasledujúce rady, šperky Tiger Frame vám budú určite dlho robiť radosť. Avšak ak k nim pristupujete zároveň ako k talizmanom, ktorých chcete mať stále pri sebe a v podstate ich nedávate dole, je úplne normálne, že sa časom môžu opotrebovať. Sú vyrobené z veľmi jemných materiálov, a preto sa treba o ne starať a pristupovať k nim s láskou. Bežné a každodenné opotrebenie, (poškriabanie kameňov či zlatých alebo strieborných komponentov, prípadné opotrebenie šnúrky) ale nemôžeme ovplyvniť a nemôže byť naň braný ohľad v prípadných reklamáciách.