Tiger Frame náušnice s olivínom

140,00 

Ručne robené náušnice zo striebra s kameňom Olivín.

Peridot čiže Olivín priťahuje peniaze, lásku a šťastie, používa sa ako ochranný amulet. Tiší hnev a nervozitu, podporuje pokojný spánok, odráža negativitu späť k majiteľovi. Odstraňuje staré pocity viny a lipnutia na minulosti. Podporuje rýchly duchovný rast. Pomáha pri odpustení, potláča žiarlivosť a ľútosť. Pomáha prijať zodpovednosť za vlastný život.

Vzhľadom na to, že je minerál neopracovaný, jeho vzhľad, tvar a veľkosť sa môže líšiť od fotografie. Každý kus je originál.

Minerál môže byť vo veľkosti 7mm – 1 cm.

STAROSTLIVOSŤ:

Ak chcete zachovať kvalitu a zabrániť predčasnému poškodeniu a budete dodržiavať nasledujúce rady, šperky Tiger Frame vám budú určite dlho robiť radosť:

šperky by nemali prísť do styku s vodou, krémami, parfémami či inými sprejmi
nenosené šperky vždy ukladajte do špeciálnych vrecúšok na to určených, dôležité je, aby od seba jednotlivé šperky boli oddelené, aby sa nepoškriabali navzájom (motív oka napríklad o nejaký kryštál)
kamene sú krehké, dávajte preto pozor, aby sa vám pri nosení neodreli či nerozdrvili
kamene je možné čistiť obyčajnou kefkou na zuby s pomocou malého množstva umývacieho prostriedku na riad
Pokiaľ budú dodržané nasledujúce rady, šperky Tiger Frame vám budú určite dlho robiť radosť. Avšak ak k nim pristupujete zároveň ako k talizmanom, ktorých chcete mať stále pri sebe a v podstate ich nedávate dole, je úplne normálne, že sa časom môžu opotrebovať. Sú vyrobené z veľmi jemných materiálov, a preto sa treba o ne starať a pristupovať k nim s láskou. Bežné a každodenné opotrebenie, (poškriabanie kameňov či zlatých alebo strieborných komponentov, prípadné opotrebenie šnúrky) ale nemôžeme ovplyvniť a nemôže byť naň braný ohľad v prípadných reklamáciách.