Tiger Frame Prsteň s kunzitom

130,00 

Ručne robený prsteň zo striebra, pozlátený 18k zlatom s kameňom Kunzit.
Pomáha slobodne sa vyjadriť, prečisťuje staré emócie, zlepšuje náladu v obdobiach citových problémov a depresií. Navracia nevinnosť tým, ktorí museli príliš rýchlo dospieť. Tíši zlosť, nervozitu a strach. Podporuje sústredenie, pomáha priťahovať lásku.Pri nosení blízko srdca Kunzit uľaví od starej bolesti. Pomáha nám to nechať ísť a zvýšiť vibrácie nášho srdca do vyššieho stavu bytia.Vzhľadom na to, že je minerál neopracovaný, jeho vzhľad, tvar a veľkosť sa môže líšiť od fotografie. Každý kus je originál.
Veľkosť prsteňa: 52, 53, 54, 55

STAROSTLIVOSŤ:

Ak chcete zachovať kvalitu a zabrániť predčasnému poškodeniu a budete dodržiavať nasledujúce rady, šperky Tiger Frame vám budú určite dlho robiť radosť:

  • šperky by nemali prísť do styku s vodou, krémami, parfémami či inými sprejmi
  • nenosené šperky vždy ukladajte do špeciálnych vrecúšok na to určených, dôležité je, aby od seba jednotlivé šperky boli oddelené, aby sa nepoškriabali navzájom (motív oka napríklad o nejaký kryštál)
  • kamene sú krehké, dávajte preto pozor, aby sa vám pri nosení neodreli či nerozdrvili
  • kamene je možné čistiť obyčajnou kefkou na zuby s pomocou malého množstva umývacieho prostriedku na riad

Pokiaľ budú dodržané nasledujúce rady, šperky Tiger Frame vám budú určite dlho robiť radosť. Avšak ak k nim pristupujete zároveň ako k talizmanom, ktorých chcete mať stále pri sebe a v podstate ich nedávate dole, je úplne normálne, že sa časom môžu opotrebovať. Sú vyrobené z veľmi jemných materiálov, a preto sa treba o ne starať a pristupovať k nim s láskou. Bežné a každodenné opotrebenie, (poškriabanie kameňov či zlatých alebo strieborných komponentov, prípadné opotrebenie šnúrky) ale nemôžeme ovplyvniť a nemôže byť naň braný ohľad v prípadných reklamáciách.