TigerFrame náramok s ochranným okom – pozlátený – červená šnúrka

60,00 

Ručne vyrábaný náramok, ktorý spojuje silu ochranného oka so zlatými detailami. Oko symbolizuje práve ochranu, ale tiež duchovnú čistotu, inštinkt a vnímanie. Ochranný náramok ponúkame v niekoľkých farebných variantoch. Tento je na červenej šnúrke, ktorá je nastaviteľná.
Farba oka pri náramkoch „Protection“ sa môže meniť, môže byť iná ako na fotografii.

Materiál: ručne pletená šnúrka, pozlátené striebro
Rýdzosť: striebro 925/1000 so zlatou povrchovou úpravou 925/1000 (18K)
Max.roztiahnutý náramok má cca 17 cm.

STAROSTLIVOSŤ:

Ak chcete zachovať kvalitu a zabrániť predčasnému poškodeniu a budete dodržiavať nasledujúce rady, šperky Tiger Frame vám budú určite dlho robiť radosť:

  • šperky by nemali prísť do styku s vodou, krémami, parfémami či inými sprejmi
  • nenosené šperky vždy ukladajte do špeciálnych vrecúšok na to určených, dôležité je, aby od seba jednotlivé šperky boli oddelené, aby sa nepoškriabali navzájom (motív oka napríklad o nejaký kryštál)
  • kamene sú krehké, dávajte preto pozor, aby sa vám pri nosení neodreli či nerozdrvili
  • kamene je možné čistiť obyčajnou kefkou na zuby s pomocou malého množstva umývacieho prostriedku na riad

Pokiaľ budú dodržané nasledujúce rady, šperky Tiger Frame vám budú určite dlho robiť radosť. Avšak ak k nim pristupujete zároveň ako k talizmanom, ktorých chcete mať stále pri sebe a v podstate ich nedávate dole, je úplne normálne, že sa časom môžu opotrebovať. Sú vyrobené z veľmi jemných materiálov, a preto sa treba o ne starať a pristupovať k nim s láskou. Bežné a každodenné opotrebenie, (poškriabanie kameňov či zlatých alebo strieborných komponentov, prípadné opotrebenie šnúrky) ale nemôžeme ovplyvniť a nemôže byť naň braný ohľad v prípadných reklamáciách.